Бюджетна афера. Зе-команда вже вкрала у армії 28 мільярдів (Документи)

350

Кожен рік депутати Комітету з Нацбезпеки та оборони під час формування Бюджету билися за збільшення фінансування армії. В 2018 нам вдалося добитися виділення 5% ВВП на сектор Нацбезпеки та оборони, що було закріплене в Законі України про «Національну безпеку та оборону».
Тобто, зараз це законна норма – «не менше 5% ВВП», порушувати яку кримінальна відповідальність. А що ми бачимо в новому бюджеті? Щоб не бути голослівною, я викладу тут скріни бюджету минулого та цього року.

Отже, бачимо ми наступне: фінансування Міністерства оборони, Національної гвардії, тощо за старим і новим бюджетом практично однакове!!! За загальним фондом співпадає до копійок. Як так? Якщо стараннями майданівської влади, яку ЗЕ-команда та народ змели геть, фінансове благополуччя в країні значно покращилося і ВВП в цьому році пішло у чималий ріст, чого ж ми тут не бачимо збільшення витрат на армію?

А все тому, що новий уряд, монобільшість та Верховний головнокомандуючий знайшли, як фінансування на оборону зменшити і закон не порушити.

Зроблено це досить хитро: увага! – 28 млрд грн. загального фонду бюджету розписали на «Апарат Ради національної безпеки та оборони». Фактично, закон не порушений, адже апарат РНБО – це також один з елементів системи національної безпеки та оборони. Інша справа, навіщо туди скеровувати таку гігантську суму?…

Адже, що таке апарат РНБО? Це 50 працівників. РНБО у нас не годує армію, не модернізує танки, не займається розробкою нових видів озброєння. Все, на що вона може витратити 28 млрд., – це на канцелярію та туалетний папір. Що ж це таке? За кого нас мають?! Певно, за «тупих овець»? Адже, в кращому випадку – це обман. Щоб попіаритись на тому, що оборонка фінансується краще, ніж в минулому році, не порушити закон про 5 % ВВП, а по факту – розписати кошти на ті статті бюджету, де вони залишаться і ляжуть «мертвим грузом». Тобто, створити фейкові витрати і, в результаті, зменшити фінансування армії.

Другий варіант теж обман. Дорожчий і цинічніший. А саме: монобільшість легко змінює будь-який закон. Отже, вони можуть надати можливість «апарату РНБО» виконувати невластиві їм функції, проводити тендери не лише на канцелярію, а також на танки та й взагалі будь-що.

Фактично, з РНБО може бути створена така собі резиденція Діда Мороза (голови Зеленського) і його Снігуроньки (секретаря Данилюка), що займатимуться «одарюванням». А що? Наш народ давно хотів Президента-Діда Мороза, якому можна буде писати листи та у інший спосіб випрошувати подарунки за хорошу поведінку.

Зеленський буде «мотатися» країною і ефектно питати: «Що треба? Квартири? Велосипеди? Мости? Вертольоти? Ану ж, дітки, покличемо Снігуроньку: «Данилюк, Данилюк!». Скільки у нас там з тих 28 млрд. лишилося? Зможемо одарувати?»

Я не жартую. І, зауважте, що РНБО зараз рідко засідає з питань оборони країни, а більше – по вугіллю, по бурштину тощо. Тому, «одарення» Дід Мороз Зеленський і Снігурка Данилюк зможуть собі дозволити в усіх сферах. Тим паче, я знаю позицію Данилюка з питань оборони. Кілька років тому на посаді керівника Мінфіну, коли через брак фінансування зупинилися заводи з ремонту бронетехніки, він секретарю Комітету Нацбезпеки і оборони Віннику прямо заявив: «Танки нам не потрібні».