Зняття санкцій з Росії: Єрмак офіційно звернувся до США і Євросоюзу

141

Глава Офісу президента Андрій Єрмак звернувся до партнерів в США і Європейському Союзі і заявив, що санкції проти Росії можна зняти тільки після того, як Москва повністю деокупує українські території Донбасу і поверне Крим.

- Advertisement -

Глава Офісу президента Андрій Єрмак розповів, що санкції Євросоюзу і США проти Росії за захоплення українських територій повинні діяти до повного повернення Україні всіх окупованих територій, включно з Кримом, передає “Інтерфакс-Україна”. Про це Єрмак заявив під час онлайн-дискусії, яку організував американський Atlantic Council. Тема дискусії формулюється як “Пандемія, реформа, війна і мир: погляд з Українського Білого дому”.

При цьому в ході свого виступу Єрмак виступив з жорсткою позицією про необхідність дії американських санкцій до тих пір, поки Росія не поверне захоплені території. Він також висловив надію, що західні партнери України будуть активно підтримувати офіційний Київ.

“Європейські санкції, як і американські санкції, повинні існувати до повного повернення Україні всіх територій, включно з Кримом. Але ми розуміємо, що після пандемії дуже складна економічна ситуація, тому Україна займає дуже активну позицію щодо виконання Мінських домовленостей.

І я дуже сподіваюся, що наші й американські, і європейські друзі і партнери будуть продовжувати нас підтримувати на цьому шляху “, – заявив він. Журналісти нагадують, що Росія на тлі економічної кризи активізувала спроби зняти санкції, які продовжують руйнувати економіку РФ.

- Advertisement -